Os 2617 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nemčanka
Vlak v stanici o 13:29
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 13:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 12:02
Trnava 13:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 12:02
Šaštín-Stráže 12:13
Šaštín-Stráže 12:13
Šajdíkove Humence 12:23
Senica 12:34
Senica 12:34
Jablonica 12:43
Jablonica 12:44
Výhybňa Dúbrava 12:51
Smolenice 13:01
Smolenice 13:05
Boleráz 13:13
Šelpice 13:20
Trnava 13:30

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.