Os 2617 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 13:06
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 13:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 11:33
Trnava 12:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 11:33
Šaštín-Stráže 11:44
Šaštín-Stráže 11:44
Šajdíkove Humence 11:54
Šajdíkove Humence 11:54
Senica 12:04
Jablonica 12:13
Jablonica 12:13
Výhybňa Dúbrava 12:21
Smolenice 12:31
Boleráz 12:39
Šelpice 12:46
Šelpice 12:47
Nemčanka 12:50
Trnava nákladná stanica 12:56
Trnava 12:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).