Os 2613 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nemčanka
Vlak v stanici o 11:34
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 10:02
Trnava 11:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 10:02
Šaštín-Stráže 10:13
Šaštín-Stráže 10:13
Šajdíkove Humence 10:23
Senica 10:34
Senica 10:34
Jablonica 10:43
Jablonica 10:44
Výhybňa Dúbrava 10:51
Smolenice 11:01
Smolenice 11:05
Boleráz 11:13
Šelpice 11:19
Šelpice 11:20
Nemčanka 11:23
Trnava 11:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).