Os 2386 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak v stanici o 19:40
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 19:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Plavecké Podhradie 18:10
Bratislava hlavná stanica 19:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Plavecké Podhradie 18:10
Rohožník 18:20
Kuchyňa 18:27
Jablonové 18:39
Zohor 19:00
Devínska Nová Ves 19:15
Bratislava-Lamač 19:25
Bratislava hlavná stanica 19:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).