Os 2385 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Plavecké Podhradie
Vlak v stanici o 17:50
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 17:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:21
Plavecké Podhradie 17:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:21
Bratislava-Lamač 16:30
Devínska Nová Ves 16:38
Zohor 17:00
Jablonové 17:14
Kuchyňa 17:26
Rohožník 17:33
Plavecké Podhradie 17:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).