Os 2382 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak v stanici o 11:37
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 11:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Plavecké Podhradie 10:10
Bratislava hlavná stanica 11:35

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Plavecké Podhradie 10:10
Rohožník 10:20
Kuchyňa 10:27
Jablonové 10:39
Zohor 11:00
Devínska Nová Ves 11:15
Bratislava-Lamač 11:25
Bratislava hlavná stanica 11:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).