Os 2381 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Plavecké Podhradie
Vlak v stanici o 09:52
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.09.2021 o 09:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:21
Plavecké Podhradie 09:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:21
Bratislava-Lamač 08:30
Devínska Nová Ves 08:38
Zohor 09:00
Jablonové 09:14
Kuchyňa 09:26
Rohožník 09:33
Plavecké Podhradie 09:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).