Os 2048 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Malacky
Vlak v stanici o 13:55
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 10.08.2021 o 13:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:16
Kúty 14:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:16
Bratislava-Lamač 13:25
Devínska Nová Ves 13:32
Zohor 13:43
Malacky 13:53
Malacky 13:54
Veľké Leváre 14:01
Sekule 14:14
Kúty 14:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).