Os 2040 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Malacky
Vlak prišiel do stanice o 05:50
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 03:23
Malacky 05:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 03:23
Palárikovo 03:33
Tvrdošovce 03:38
Trnovec nad Váhom 03:49
Šaľa 03:54
Galanta 04:05
Sládkovičovo 04:11
Senec 04:26
Bernolákovo 04:35
Bratislava-Vajnory 04:43
Bratislava hlavná stanica 04:55
Bratislava hlavná stanica 05:02
Bratislava-Lamač 05:11
Devínska Nová Ves 05:18
Zohor 05:38
Malacky 05:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).