Os 2040 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Devínska Nová Ves
Vlak prišiel do stanice o 05:18
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 03:50
Devínska Nová Ves 05:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 03:50
Brestovany 03:56
Trnava 04:06
Cífer 04:14
Šenkvice 04:24
Pezinok 04:30
Bratislava-Rača 04:42
Bratislava hlavná stanica 05:03
Bratislava-Lamač 05:12
Devínska Nová Ves 05:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).