Os 2018
Dopravca: Železničná spoločnosť Slovensko
Trasa vlaku:
Bratislava hlavná stanica (13:27) - Kúty (14:44)
Posledná známa poloha vlaku
Údaj zo stanice | Kúty |
Vlak prišiel do stanice o | 14:44 |
Meškanie | ide načas |
Posledná aktualizácia údajov: 28.03.2024 o 14:43 (obnoviť)
Mapa trasy vlaku
Vysvetlivky: Skutočne prejdená trasa Plánovaná trasa
Reklama
Plánované radenie vlaku
Pre tento vlak môžete zobraziť plánované radenie vlaku na partnerskom webe vagonweb.cz (otvoriť do nového okna).
Informatívny cestovný poriadok
Stanica | Čas |
---|---|
Bratislava hlavná stanica | 13:27 |
Bratislava-Lamač - príchod | 13:35 |
Bratislava-Lamač | 13:36 |
Devínska Nová Ves - príchod | 13:45 |
Devínska Nová Ves | 13:53 |
Zohor - príchod | 14:07 |
Zohor | 14:08 |
Malacky - príchod | 14:18 |
Malacky | 14:19 |
Veľké Leváre - príchod | 14:25 |
Veľké Leváre | 14:26 |
Sekule | 14:38 |
Sekule - príchod | 14:38 |
Kúty - príchod | 14:44 |
Reklama
Upozornenie: všetky dáta uvedené na tejto stránke majú len informatívny charakter a nemusia sa zhodovať so skutočnosťou. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú škodu vzniknutú z prezentácie nesprávnych údajov.