Ex 530 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:51
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 08:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Banská Bystrica 05:35
Bratislava hlavná stanica 08:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 05:35
Vlkanová 05:42
Sliač kúpele 05:47
Zvolen osobná stanica 05:53
Zvolen osobná stanica 05:55
Zvolen nákladná stanica 05:59
Hronská Dúbrava 06:03
Žiar nad Hronom 06:13
Žarnovica 06:24
Nová Baňa 06:33
Kozárovce 06:46
Levice 06:58
Výhybňa Pial 07:11
Beša 07:16
Podhájska 07:24
Hul 07:30
Úľany nad Žitavou 07:32
Šurany 07:40
Tvrdošovce 07:52
Trnovec nad Váhom 07:58
Šaľa 08:01
Galanta 08:07
Sládkovičovo 08:11
Senec 08:20
Bernolákovo 08:24
Bratislava-Vajnory 08:29
Bratislava hlavná stanica 08:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).