EC 287 Hungaria

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 20:05
Meškanie 37 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 17:04
Štúrovo št. hr. 19:28
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 17:12
Veľké Leváre 17:22
Malacky 17:27
Zohor 17:36
Bratislava hlavná stanica 17:57
Bratislava-Vajnory 18:04
Bernolákovo 18:09
Senec 18:13
Bratislava-Petržalka 18:16
Galanta 18:25
Trnovec nad Váhom 18:34
Tvrdošovce 18:40
Nové Zámky 18:51
Strekov 19:03
Gbelce 19:08
Štúrovo 19:19
Bratislava-Nové Mesto 21:39
Rusovce 22:01
Rusovce št. hr. 22:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).