EC 286 Hungaria

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 10:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 08:33
Kúty št. hr. 10:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 08:44
Nové Zámky 09:11
Bratislava-Vajnory 09:55
Bratislava hlavná stanica 10:06
Bratislava-Lamač 10:13
Veľké Leváre 10:38
Kúty 10:49
Kúty štátna hranica 10:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).