EC 286 Hungaria

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 10:59
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 08:33
Kúty št. hr. 10:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 08:44
Mužla 08:49
Gbelce 08:53
Strekov 08:58
Pribeta 09:02
Nové Zámky 09:11
Trnovec nad Váhom 09:26
Šaľa 09:29
Sládkovičovo 09:38
Senec 09:47
Bernolákovo 09:51
Bratislava-Vajnory 09:55
Bratislava hlavná stanica 10:06
Bratislava-Lamač 10:13
Devínska Nová Ves 10:18
Malacky 10:34
Veľké Leváre 10:38
Sekule 10:43
Kúty 10:47
Kúty 10:49
Kúty štátna hranica 10:54
Gbely 10:56
Holíč nad Moravou 11:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).