EC 1261 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 04:02
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 00:08
Prešov 03:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 00:08
Čadca 00:16
Žilina 00:41
Odbočka Váh 00:48
Varín 00:52
Vrútky 01:05
Ružomberok 01:35
Liptovský Mikuláš 01:52
Štrba 02:19
Svit 02:30
Poprad-Tatry 02:36
Spišská Nová Ves 02:54
Markušovce 03:00
Kysak výhybka č. 35/36 03:28
Ličartovce 03:33
Drienovská Nová Ves 03:37
Prešov 03:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).