EC 1248 LEO Express

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak v stanici o 03:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 20.09.2021 o 03:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 23:27
Čadca št. hr. 03:06
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Spišské Vlachy 00:02
Spišská Nová Ves 00:18
Poprad-Tatry 00:40
Liptovský Mikuláš 01:26
Ružomberok 01:44
Ľubochňa 01:53
Vrútky 02:12
Žilina 02:38
Krásno nad Kysucou 02:50
Čadca 03:00
Čadca štátna hranica 03:06
Košice 23:27
Kysak 23:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).